Ülkücü gençlerin jestine alkış

Yayınlanma Zamanı : 18 Eylül 2020 Saat: 16:22

Ülkücü gençlerin jestine alkış

Hatay Ülkü Ocakları, Ahilik Haftası münasebetiyle il genelindeki esnafa dükkânlarını açmadan siftah parası bıraktı. Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Metin Taşçı koordinesinde, esnafa ‘’Dik baş, Tok karın, Mutlu yarın! Siftah bizden, bereket ALLAH’tan’ sloganıyla dükkan kepenklerine zarf içinde siftah parası ile Ahilik Haftası Kutlama Mesajı bırakan ülkücü gençler bu davranışları ile hem farkındalık yarattı, hem de zor günler geçiren esnafı sevindirerek, moral verdi.

Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Metin Taşçı, ahilik geleneğini yaşatmak ve esnafın yanında olduklarını belirtmek için düzenledikleri etkinlikte kendilerine güç veren il yöneticileri, ilçe ocak başkanları ve ilçe ocak yöneticilerine teşekkür etti.

Bütün esnafların Ahilik Haftasını kutlayarak, helal, bereketli ve bol kazançlar dileyen Başkan Taşçı, siftah paralarının da esnafa uğurlu gelmesini temenni etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"