Karaağaç’ta ‘Covid-19’ denetimi

Yayınlanma Zamanı : 12 Eylül 2020 Saat: 16:14

Karaağaç’ta ‘Covid-19’ denetimi

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nin talimatları doğrultusunda “Sağlık İçin Hepimiz İçin ” sloganıyla gerçekleştirdikleri Covid-19 Tedbirleri denetimini Karaağaç Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

Kaymakam Musa Sarı’nın koordinesinde, ilgili/yetkili kurum ve kuruluşların yöneticileri ve personelleri, mahalle muhtarları, genel kolluk birimleri ve özel kolluk birimlerinin katılımıyla oluşturulan ekiple gerçekleştirilen denetimde, özellikle vatandaşların yoğun olarak bulunduğu işyeri ve yaşam alanlarında maske ve sosyal mesafe tedbirlerine uyulup uyulmadığı kontrol edildi.

Vatandaşların yanısıra esnafa sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarını hatırlatarak, kurallara uymayanlara cezai işlem uygulanan denetimde Kaymakam Sarı, kurallara uyum sağlandığı takdirde salgın sürecinin başarılı bir şekilde atlatılabileceğini belirterek, maske kullanımının alışkanlık haline getirilmesi ve toplum sağlığı için düzgün bir şekilde kullanılması gerektiğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"