Korona tedbirlerinde artık taviz yok!

Yayınlanma Zamanı : 09 Eylül 2020 Saat: 17:54

Korona tedbirlerinde artık taviz yok!

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İçişleri Bakan Süleyman Soylu’nun başkanlığında 81 ilin valisiyle video konferans yöntemiyle düzenlenen Koronavirüs Tedbirleri Değerlendirme Toplantısına katıldı.

Pandemi kapsamında, kentlerdeki son durumun ele alındığı toplantıda, kontrollü sosyal hayat kapsamında alınan tedbirlerin tavizsiz uygulanması, İl ve İlçe Salgın Denetim Merkezleri (İSDEM) vasıtasıyla illerde denetimlerin etkinleştirilmesi, nikah şeklindeki düğünler konusunda alınan kararların uygulanması, maske denetimlerinden taviz verilmemesi, kurallara uymayanlara müsamaha gösterilmemesi ve toplu ulaşım araçları için alınan kararlara uyulması konuları görüşüldü.

Bakan Soylu, valilere, vatandaşların toplu olarak bulunabilecekleri yerler ile pazarlar, toplu ulaşım araçları ve düğünlere yönelik denetimlerin sıkılaştırılması ve kurallara uyulması noktasında taviz verilmemesi talimatını verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"