Kurucu rektörden veda mesajı

Yayınlanma Zamanı : 07 Eylül 2020 Saat: 11:11

Kurucu rektörden veda mesajı

İskenderun Teknik Üniversitesi’nde yeniliklere öncülük ederek ilkleri başaran kurucu Rektör Türkay Dereli, Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ne atanmasının ardından veda mesajı yayınladı. İskenderun’da görev yaptığı 5 yıllık süre içerisinde desteklerinden dolayı İskenderunlulara teşekkür eden Dereli, İSTE’yi daha da ileri taşımak için her zaman destek olmaya hazır olduğunu ifade etti.

Rektör Prof. Dr. Türkay Dereli’nin İSTE’den ani ayrılışının ardından yayınladığı veda mesajı şöyle; “Değerli İSTE’liler, kıymetli mesai arkadaşlarım, kadirşinas öğrenci arkadaşlarım, İSTE’ye gönül verenler…  Eylül 2015 tarihinden itibaren, 5 yıl boyunca yürütmüş olduğum İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Kurucu Rektörlüğü vazifesinden ayrılmış bulunmaktayım. Görev yapmış olduğum süre içerisinde vermiş olduğunuz destek ve yapmış olduğunuz özverili çalışmalar için çok teşekkür ederim. Bir yandan sizlerden, güzel üniversitemizden, İskenderun’dan ayrılacak olmanın hüznünü yaşarken, bir diğer yandan hep birlikte güzel eserler üretmiş olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Beraberce bugünlere getirdiğimiz İSTE’yi daha da ileri götürmek için var gücümle destek olmaya her zaman hazırım. Bu duygu ve düşüncelerle sizlere veda ederken, güzel işlere imza atmamızda emeği geçen herkese bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. Selam, sevgi ve saygılarımla…”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"