Belediye Başkanı Koronavirüse yakalandı

Yayınlanma Zamanı : 06 Eylül 2020 Saat: 19:41

Belediye Başkanı Koronavirüse yakalandı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kamuoyuna koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdığını, son yaptırdığı testin pozitif çıktığını ifade eden Başkan Tosyalı, sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, evinde izole olduğunu vurguladı.

Başkan Tosyalı’nın açıklaması şöyle; “Son yaptırdığım Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır. Sonucu öğrendiğim andan itibaren evimde istirahat halindeyim. Genel sağlık durumumda Allah’ıma çok şükür herhangi bir olumsuzluk yoktur. Takibimdeki rutin işleri evimden yürütüyorum. Başta Sağlık ilçe Müdürümüz Dr. Volkan Yeter ve Devlet Hastahanesi Başhekimi Dr. Veysel Yıldırım olmak üzere, Covid- 19 servisi çalışanı değerli Doktor, Hemşire ve tüm sağlık personeline yüksek ilgilerinden dolayı can-ı gönülden teşekkür ederim. Bu hastalık nedeni ile şifa bekleyen herkese dua ediyor, dualarınızı bekliyorum”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"