Süper taraftar yok, futbolcular konuşacak!

Yayınlanma Zamanı : 03 Eylül 2020 Saat: 15:22

Süper taraftar yok, futbolcular konuşacak!

Türkiye Futbol Federasyonu, 2020-2021 sezonunun ilk devresinde lig maçlarının seyircisiz oynanmasına karar verildiğini açıkladı. Kontrollü normalleşme süreci kapsamında, yeni sezonda tribün kapasitesinin yüzde 30’u kadar seyirci alınmasına dair karar alınmışsa da; TFF, son günlerdeki vaka artışı dolayısıyla, Bilim Kurulu’nun görüşünü dikkate alarak, ilk yarının seyircisiz oynanmasını kararlaştırdı. Bu kapsamda, 14 Eylül’de Medipol Başakşehir’i evinde konuk edecek olan Atakaş Hatayspor, Süper Lig’deki ilk maçına taraftarı olmadan  çıkacak.

Federasyondan yapılan açıklama şöyle; “Yönetim Kurulumuzun 25.08.2020 tarih ve 46 sayılı toplantısında, Ekim ayından itibaren TFF Sağlık Kurulu’nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla müsabakalara tribün kapasitesinin yüzde 30’u kadar seyirci alınması ve locaların kullanımı serbest bırakılması suretiyle müsabakalara sınırlı sayıda seyirci alınmasına dair karar alınmışsa da; ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan pandeminin seyri ile T.C. Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca’nın 02.09.2020 tarihli basın açıklamasında belirtilen Bilim Kurulu’nun görüşü dikkate alınarak, müsabakaların 2020-2021 futbol sezonunun ilk devresinde seyircisiz olarak oynanmasına karar verilmiştir”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"