Kırıkhan’da yüzme bilmeyen kalmayacak!

Yayınlanma Zamanı : 03 Eylül 2020 Saat: 12:20

Kırıkhan’da yüzme bilmeyen kalmayacak!

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, Türkiye’nin dört bir yanında spor seferberliği kapsamında başlattığı portatif havuz projesi Kırıkhan’da da hayata geçti. Bakanlığın” Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesi kapsamında, halkın yüzmeye erişimi ve yeni sporcuların yetişmesi için Kırıkhan’da kurulan Portatif Yüzme Havuzunu ziyaret eden Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, havuzun keyfini çıkaran çocuklarla biraraya geldi.

Portatif havuz ile çocukların hem güvenli bir şekilde eğlenebileceğini, hem yüzme öğrenebilmelerini, hem de havuz keyfinin ilçeye taşındığını ifade eden Başkan Ayhan Yavuz, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ” Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesi kapsamında ilçemizde kısa bir süre önce temeli atılıp faaliyete giren Portatif Yüzme Havuzu ilçemize Hayırlı Olsun. ‪Portatif Yüzme Havuzunun ilçemize kazandırılmasına vesile olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Milletvekilimiz Sayın Doç. Dr. Hüseyin Yayman’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"