Özel harekat destekli dev operasyon

Yayınlanma Zamanı : 02 Eylül 2020 Saat: 20:58

Özel harekat destekli dev operasyon

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü, Özel Harekât Şube Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü timleriyle şüpheli şahısların yakalanması ve suç unsurlarının elde edilmesine yönelik geniş çaplı bir operasyon düzenledi.

Kamu düzeninin sağlanması, suç ve suçlularla mücadele kapsamında İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde meydana gelen hırsızlık, ateşli silahlarla işlenen suçlar, taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü patlayıcı, parlayıcı madde ve hırsızlığa konu eşyaların tespiti, meydana gelen faili meçhul olayların aydınlatılması, suç ve suç unsurlarının elde edilmesi ile haklarında yakalama emri bulunan şahısların yakalanmasına yönelik düzenlenen operasyona narkotik dedektör köpeği de katıldı.

Önceden tespit edilen 14 şüpheliye ait 13 ikamette ve araçlarında yapılan aramalarda; 3 adet 9 mm ruhsatsız tabanca,3 adet şarjör, 118 adet 9 mm tabanca fişeği, 85 adet 7.65 mm tabanca fişeği, 8 kök Hint keneviri, 14 gram kubar esrar, 8,4 gram Eroin, 4 gram Metamfetamin, 2 çift eldiven ele geçirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"