İskenderun Zabıtası Ata’nın huzurunda

Yayınlanma Zamanı : 01 Eylül 2020 Saat: 12:43

İskenderun Zabıtası Ata’nın huzurunda

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, teşkilatın kuruluşunun 194. Yılı ve 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

 Zabıta Haftası kutlama programı kapsamında Atatürk’ün manevi huzuruna saygı çelengi sunulmasının ardından, Zabıta Müdürü Bekir Aksoy ve ekibi İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Zabıta teşkilatının 24 saat hizmet verdiğine dikkat çeken Müdür Bekir Aksoy, üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını belirterek, bütün personelinin Zabıta Haftasını kutladı.

Vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta personelinin Zabıta Haftasını kutlayan Başkan Tosyalı, İskenderun’da düzeni sağlayan, esnafla diyalog kuran ve halkın sağlığı için çalışan bütün zabıta personeline görevlerinde başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"