İskenderun, donanma gemisini selamlayacak!

Yayınlanma Zamanı : 30 Ağustos 2020 Saat: 9:00

İskenderun, donanma gemisini selamlayacak!

Milli Savunma Bakanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahları Kuvvetleri Günü kapsamında, Deniz Kuvvetleri’ne ait 21 geminin 20 limanı ziyaret edeceğini açıkladı. MSB’den yapılan paylaşımda, gemilerin ziyaret edeceği limanlar arasında İskenderun da yer aldı.

İskenderun’un yanısıra, Mersin, Gazimağusa, Finike, Kaş, Fethiye, Marmaris, Yalıkavak, Kuşadası, Çeşme, İzmir, Foça, Erdek, Çanakkale. Tekirdağ, Ereğli, Amasra, Sinop ve Trabzon’u ziyaret edecek olan gemiler, sahile mümkün olan en yakın mesafede demirleyecek ve günbatımında bayrak töreni ile birlikte İstiklal Marşı okunacak.

Bakanlıktan yapılan açıklama şöyle, “30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahları Kuvvetleri Günü kapsamında, Deniz Kuvvetlerimize ait 21 gemimiz, 20 liman ziyareti icra edecek. Sahile mümkün olan en yakın mesafede demirleyecek olan gemilerimizde günbatımında bayrak töreni ile birlikte İstiklal Marşı okunacaktır”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"