Tosyalı’nın önceliği; çalışanlarının sağlığı

Yayınlanma Zamanı : 29 Ağustos 2020 Saat: 9:00

Tosyalı’nın önceliği; çalışanlarının sağlığı

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında hızla yükselen Tosyalı Holding, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almaya hak kazandı.

Koronavirüs (Kovid-19) sürecinin en başından itibaren hayata geçirdiği önlemler, çalışanları için her alanda aldığı üst düzey hijyen tedbirleri ve tüm şirketlerinde çalışanlarının ve paydaşlarının sağlığını gözeten uygulamaları hayata geçiren Tosyalı Holding, Güvenli Üretim için TSE’nin tüm denetimlerini başarı ile tamamladı.

Tüm fabrikalarıyla güvenli üretim yaptığını göstermesinin yanısıra çalışanlarının sağlığı için verdiği önemi de ortaya koyan Tosyalı Holding, konuyla ilgili açıklamasında, “Pandemi döneminde de önceliğimiz insan oldu. Sürecin başından bu yana hem çalışanlarımızı hem işimizi koruyacak tüm önlemleri titizlikle hayata geçirdik. Böylece Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen “Güvenli Üretim Belgesi”ni almaya hak kazandık” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"