İskenderun’da 30 Ağustos hazırlığı!

Yayınlanma Zamanı : 28 Ağustos 2020 Saat: 17:44

İskenderun’da 30 Ağustos hazırlığı!

İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Başkan Fatih Tosyalı’nın “30 Ağustos’ta ev ve işyerlerimizi bayraklar ile donatalım” çağrısı üzerine Zafer Bayramı öncesi ilçede Türk Bayrağı dağıttı. Büyük Taarruz’un yıl dönümü dolayısıyla, Havuzlu Çarşı’nın yanısıra cuma namazı sonrası Kaptan Paşa Cami, Hamidiye Cami ve Atakaş Cami önünde vatandaşların yoğun olduğu 4 ayrı noktada bayrak dağıtan ekipler, vatandaşlardan bayram coşkusunun taçlanması için her yeri bayraklarla donatılmalarını istedi.

30 Ağustos Zafer Bayramını milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutlayacaklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, “Haydi, İskenderun 30 Ağustos’ta evlerimiz ve işyerlerimiz şanlı Ay Yıldızlı Bayraklarımızla Donatılsın. Bu çerçevede Belediyemiz Kültür Müdürlüğü ile birlikte gençlerimiz vatandaşlarımıza bayrak dağıttı. Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"