Hatay’ın 6 ilçesine yatırım teşviği!

Yayınlanma Zamanı : 28 Ağustos 2020 Saat: 18:02

Hatay’ın 6 ilçesine yatırım teşviği!

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Hatay’ın 6 ilçesinin 5. Teşvik Bölgesi’ne alındığını duyurdu. Hatay’ın 5’nci teşvik bölgesine alınması için yapılan girişimler ve ‘Hatay Halkı hakkını istiyor’ başlığıyla düzenlenen imza kampanyası kısmen hedefine ulaştı. Arsuz, Reyhanlı, Yayladağı, Hassa Kumlu ve Altınözü’nde yapılacak yatırımlar 5. Bölge desteklerinden yararlanacak. 

Arsuz, Reyhanlı, Yayladağı, Hassa Kumlu ve Altınözü’nün , 5.Teşvik Bölgesi’ne alındığını duyuran Mulletvekili Güzelmansur, “Hatay 5. Teşvik bölgesine alınmalı. Bu olmuyorsa da ilçe bazlı teşviklerde 5. Gruptan yararlandırılmalı” diye defalarca iktidara çağrıda bulunmuştum. Arsuz, Reyhanlı, Yayladağı, Hassa Kumlu ve Altınözü ilçelerimiz için bu gerçekleştirildi. Ülkemizin, halkımızın sorunları için çözüm üretmeye, bu çözümleri de Hükümetle paylaşmaya devam edeceğim.  Çözüm önerilerim dikkate alındığında kazanan halkımız oluyor, bu da beni mutlu ediyor” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"