Mahallelinin talebi; Işıklı-Kale yolu

Yayınlanma Zamanı : 27 Ağustos 2020 Saat: 11:53

Mahallelinin talebi; Işıklı-Kale yolu

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, kurum amirleri ile birlikte halkın sorunlarını yerinde dinlendiği halk toplantısını Işıklı Mahallesi’nde düzenledi.

Kaymakam Sarı’nın halkın sorunlarını dinleyerek, yapılabilecekler üzerine istişarelerde bulunduğu toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Erkan Karakaş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa Demirdelen, İlçe Sağlık Müdürü Yasin Yıldırım, İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Gamze Turunç, İlçe Tapu Müdürü Ayhan Duran, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Bekir Şahan, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Ayşe Sümer, Işıklı Mahalle Muhtarı Mehmet Sürer, azalar ve mahalle halkı katıldı.

Mahalle sakinlerinin Işıklı- Kale Mahallesi ara yolunun yapılması, eksik olan trafik levhalarının takılması gibi taleplerini ilettikleri Kaymakam Sarı, katılımlarından dolayı mahalle halkına teşekkür ederek, konunun takipçisi olduklarını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"