Peynirciler Pasajına revizyon müjdesi

Yayınlanma Zamanı : 23 Ağustos 2020 Saat: 10:00

Peynirciler Pasajına revizyon müjdesi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yoğun insan sirkülasyonu yaşanan Peynirciler Pasajı’nda incelemelerde bulundu.  İnceleme öncesi pasajdaki esnafla kahvaltıda biraraya gelerek görüş, öneri ve talepleri dinleyen Başkan Tosyalı, esnafın pasajın yenilenmesi talebine de olumlu yanıt verdi.

Esnafların taleplerini yerinde dinleyerek, çözüm üreten Başkan Fatih Tosyalı, “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar her zaman esnafımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Sık sık esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Esnafımızın görüşleri önerileri bizler için çok önemli. Peynirciler pasajımız İskenderun’umuzun en eski pasajlarından bir tanesi. Burayı daha güzel daha modern bir hale getireceğiz” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı’nın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren pasaj esnafı da pasajın yenilenecek olmasından dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"