Asaşspor, ‘önce sağlık’ dedi

Yayınlanma Zamanı : 23 Ağustos 2020 Saat: 12:00

Asaşspor, ‘önce sağlık’ dedi

Asaşspor Futbol Okulu sporcularının sağlığını düşünen Asaş Filtre Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen, bütün sporculara özel olarak yaptırdığı maskeleri hediye etti. Yeni normalleşme kapsamında tüm Covid-19 önlemleri alınarak aylar sonra antrenmana başlayan sporcuların yanısıra, mavi beyazlı kadroya dahil olan yeni futbolculara sağlık raporu getirme zorunluluğu da ekleyen teknik heyet, özellikle maske, sosyal mesafe ve temizlik üzerinde hassasiyetle duruyor.

Asaş Filtre Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen, “Sağlık, her şeyden önce gelir” derken, sporcularının ilk etapta, sosyal mesafe kuralına uyarak ikili mücadeleden uzak ve az temasa dayalı bir programla çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

İskenderun Belediyesi’ne ait sahil spor kompleksinde haftanın belirli günlerinde çalışmalarını Teknik Direktör Halit Ersoy yönetiminde sürdüren futbolcuların velileri de Covid-19 önlemlerinin harfiyen uygulanmasından memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"