Erzin OSB’de ilk fabrikanın temeli atıldı

Yayınlanma Zamanı : 22 Ağustos 2020 Saat: 10:26

Erzin OSB’de ilk fabrikanın temeli atıldı

2 Milyar Dolar yatırımla altyapı çalışmaları devam eden Erzin Organize Sanayi Bölgesi’nde ilk fabrikanın temeli atıldı. BES Biyokütle Enerji Santrali A.Ş tarafından temeli atılan ilk fabrikada narenciye atıklarından doğa dostu enerji üretimi yapılacak.

Müjdeli haberi duyuran Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, “375 hektar alana sahip olan ve 2 Milyar Dolarlık yatırım’la 18 bin kişinin istihdam edileceği Erzin OSB’nin yapımı hızla devam ediyor. Erzin Organize Sanayi bölgemizde ilk fabrika temelimiz atıldı,  Erzin’imize istihdam Hatay‘ımıza katma değer yaratacak Erzin OSB hayırlı olsun. BES Biyokütle Enerji Santrali A.Ş tarafından temeli atılan ilk fabrikamızda narenciye atıklarından doğa dostu enerji üretimi gerçekleştirilecek ve bu geri dönüşümle narenciyemiz, bir alanda daha değerlendirilmiş olacaktır. Emeği geçen Milletvekillerimize ve Sayın Valimize teşekkür ederim. Darısı Kırıkhan OSM ‘ye inşallah” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"