Ziraat Park, İskenderun’a nefes aldıracak

Yayınlanma Zamanı : 18 Ağustos 2020 Saat: 16:26

Ziraat Park, İskenderun’a nefes aldıracak

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ziraat Bahçesi olarak bilinen alanda yapılması planlanan ‘Ziraat Park’ projesini yerinde inceledi.

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve Ak Parti İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven ile birlikte proje üzerinde detaylı bir inceleme yapan Başkan Tosyalı, Ziraat Park’ın İskenderun’u çehresini değiştireceğini ve İskenderunlulara nefes aldıracağını söyledi.

Ziraat Park projesini çok önemsediğini ifade eden Başkan Tosyalı, “İlçemize katkı anlamında her milletvekilimiz elinden geleni yapıyor. Sayın vekillerimize, hizmetlerimize destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Abdulkadir Özel de Başkan Fatih Tosyalı’nın çalışmalarını beğeniyle takip ettiğini belirterek, İskenderun için ne gerekiyorsa yapacaklarını dile getirdi.

Özel, Ziraat Park’ın bittiğinde sadece İskenderun’dan değil, tüm Hatay’dan hatta çevre illerden ziyaretçileri olacağını belirtirken, “Başkan Fatih Tosyalı proje ve yatırım sezonunu iddialı açıyor” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"