Denetimler sağlıkla kalalım diye!

Yayınlanma Zamanı : 18 Ağustos 2020 Saat: 16:00

Denetimler sağlıkla kalalım diye!

İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nin talimatları doğrultusunda İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in koordinasyonunda oluşturulan denetim komisyonu, ilçe genelinde koronavirüs ile mücadele kapsamında denetimlerini sürdürdü.

İlgili/yetkili kurum temsilcilerinin katılımıyla maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kuralları başta olmak üzere tüm iş kolları ve yaşamın tüm alanlarında Sağlık Bakanlığı’nca ‘Sağlık İçin/Hepimiz İçin Denetim’ mottosuyla gerçekleşen koronavirüs tedbirlerine yönelik denetimlerde, denetimin yanısıra esnaf ve vatandaşlara alınan yeni tedbirler de anlatıldı.

Pazar yerleri, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, yollar, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar, taksiler ve tüm yaşam alanlarında belirlenen usul ve esaslara riayet edilip edilmediğine dair halka rehberlik edici ve bilgilendirici uygulamalar da gerçekleştiren komisyon, esnaf ve vatandaşlardan önlemlere daha duyarlı olmalarını, sosyal mesafe ile maske kuralına uymalarını istedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"