Eğitim camiası sevilen bir müdürü kaybetti

Yayınlanma Zamanı : 16 Ağustos 2020 Saat: 18:37

Eğitim camiası sevilen bir müdürü kaybetti

İskenderun eski Milli Eğitim Müdürleri’nden Muharrem Keleşoğlu, uzun süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düştü. ‘Eğitim sadece sıralarda değil, heryerde olmalı’ diyerek görev yaptığı birçok yerde insanların gönlünde iz bırakan,  İskenderun’da tiyatro ve musiki gurubu kurarak sanata ve sanatçıya önem veren örnek bir eğitim gönüllüsü olan Keleşoğlu’nun vefatı ailesi olmak üzere görev yaptığı her yerde sevenlerini büyük bir üzüntüye boğdu.

Eğitimcilik ve yöneticilik hayatının 19 yılı Reyhanlı’da, 2 yılı da İskenderun’da geçen Muharrem Keleşoğlu’nun kanser hastalığına yenik düştüğü ve hastalıkla mücadele ederken sevdiklerini üzmemek için kimseye söylemediği öğrenildi.  

Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, yayınladığı başsağlığı mesajında, “Reyhanlı ve İskenderun’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapan Sayın Muharrem Keleşoğlu arkadaşımızın vefatını derin üzüntüyle öğrendik. Allah rahmet eylesin” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"