Test skandalı!

Yayınlanma Zamanı : 10 Ağustos 2020 Saat: 12:32

Test skandalı!

Türk Tabipler Birliği(TTB) Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman, AK Parti Hatay Milletvekili Bayram Türkoğlu’nun bir ayda kendisine 8 covid-19 testi yapıldığı şeklindeki açıklamasını skandal olarak değerlendirdi.

Milletvekili  Türkoğlu’nun bir ayda 7 Kovid-19 testi yaptırdığını ve 8’nci test sonucunun pozitif çıktığını açıklamasının ardından sosyal medya hesabından konuya tepki gösteren TTB Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman, bir milletvekiline haftada iki test yapılmasının kabul edilemez olduğunu ifade etti.

TTB Başkanı Prof.Dr. Sinan Adıyaman, açıklamasında, “Bir milletvekiline 1 ayda 8 test kabul edilemez. “Bu bir skandaldır” Günlük test sayıları risk faktörlerine mi, Cumhurbaşkanlığı çalışanlarına mı, Meclis’te çalışanlara mı yapıldığının açıklanmalı. Meclis’te çalışan bir milletvekiline haftada 2 kez testin hangi mantıkla, hangi bilimsel veriyle yapıldığının açıklanmasını istiyoruz” ifadeleri yeraldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"