TOSYALI Holding’in şirketleri 5’i bir yerde gibi!

Yayınlanma Zamanı : 06 Ağustos 2020 Saat: 16:00

TOSYALI Holding’in şirketleri 5’i bir yerde gibi!

Tosyalı Holding, İSO 500’ün ardından Capital Dergisi’nin Türkiye’nin en büyük özel sektör şirketlerini ortaya koyan Capital 500 araştırmasında da 5 şirketi ile yer aldı. Şirketlerin 2019 yılı cirosu baz alınarak yapılan araştırmaya göre Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş. listeye 52’inci sıradan girerken, Tosyalı Toyo Çelik A.Ş. 165’inci, Tosyalı Filmaşin ve İnşaat Demiri A.Ş. 261’inci, Tosyalı Demir Çelik A.Ş. 335’inci ve Tosçelik Spiral Boru A.Ş. 461’inci sırada kendine yer buldu.

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, başarıda inovasyon, Ar-Ge ve teknolojik yatırımların en etkili unsur olduğunun altını çizerek, “Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında hızla yükselirken, tüm sektörlerden ülkemizin en büyük şirketlerinin yer aldığı Capital 500’de 5 şirketimizle yer almanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarının gerçek sahipleri çalışanlarımıza, tüm iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürler” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"