Yusuf Civelek’in kardeş acısı

Yayınlanma Zamanı : 04 Ağustos 2020 Saat: 16:17

Yusuf Civelek’in kardeş acısı

İskenderun eski belediye başkanlarından Yusuf Civelek’in Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan kardeşi Ali Hikmet Civelek kansere yenik düştü. Ocak ayında kanser teşhisi ile tedavi amaçlı Türkiye’ye geldiği öğrenilen 56 yaşındaki Civelek, bu sabah saatlerinde yaşamını yitirdi. Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Ali Hikmet Civelek’in ölümü ailesi ve sevenlerinin yanı sıra DAÜ’de de büyük üzüntü yarattı.

Kardeşinin ölümünden büyük bir üzüntü duyduğunu belirten Dr.Yusuf Civelek, salgın hastalık dolaysıyla kardeşinin cenazesinin yakınları ve dostları tarafından toprağa verileceğini belirterek, kendisine başsağlığı dileğinde bulunan herkese ‘Allah kimseye kardeş acısı yaşatmasın’ diyerek teşekkürlerini sundu.

Ali Hikmet Civelek son yolculuğuna yarın öğle namazına müteakip Antakya Cami Kompleksinden uğurlanarak annesinin yanını defnedilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"