İnsan hayatına hassas dokunuşa plaket!

Yayınlanma Zamanı : 04 Ağustos 2020 Saat: 16:00

İnsan hayatına hassas dokunuşa plaket!

Türk Kızılayı İskenderun Şubesi, Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları dolayısıyla madalya ve plaket takdim etti. Başkan Güngör’e plaketini, sendika binasında düzenlenen törenle Kızılay İskenderun Şubesi Doktoru Sinan Atmaca takdim etti.

Doktor Atmaca, insan hayatının önemine yönelik yapılan her türlü organizasyona verdiği destekten dolayı Başkan Güngör’e teşekkür ederek, kan bağışı çağrısı yaptı.

 Özçelik-İş İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ise, kan bağışının hayat kurtardığını belirterek, “Türk Kızılay’ı gibi insanlarımızın hayatına hassas dokunuşlar yapan nadide bir kuruluşla insan hayatına ilişkin bir organizasyonun altına imza atmak, bizler adına gurur verici bir tablodur. Bir insanın hayatını kurtarmanın bütün insanları yaşatmak gibi olacağını söyleyen bir dinin mensupları olarak böylesi güzel bir işte yer almaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Hayra akan bu kanlar için başta üyelerimiz olmak üzere İskenderun teşkilatımıza ve Kızılay’ımızın İskenderun Şubesine sonsuz teşekkür ediyor, bu tür çalışmaların toplumsal bilincin oluşmasına katkı sunmasını diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"