İSDEMİR’e TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi

Yayınlanma Zamanı : 29 Temmuz 2020 Saat: 13:44

İSDEMİR’e TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi

OYAK Maden Metalürji Grubu şirketlerinden Erdemir ve Ersem Manisa tesislerinden sonra İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. (İsdemir) de ‘TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ almaya hak kazandı.

Covid-19 pandemisinin Türkiye’de görülmeye başladığı ilk günden itibaren tesislerinde hayata geçirdiği önlemler, çalışanları için her alanda aldığı üst düzey hijyen tedbirleri ve tüm paydaşlarının sağlığını gözeten uygulamalarıyla İsdemir de ‘TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ aldı.

Ülkemizin yassı ve uzun çeliği aynı anda üreten tek entegre tesisi olan İsdemir, aldığı bu belge ile pandemiyle mücadelede TSE’nin hazırladığı ‘COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda belirtilen tüm şartları sağladığını belgelemiş oldu.

Grup şirketlerinden Erdemir Çelik Servis Merkezi’nin (Ersem) dört tesisinden biri olan Ersem Manisa ve Erdemir de ulusal ve uluslararası standartların rehberliğinde faaliyetlerini sürdürerek aynı belgeyi almaya hak kazanmıştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"