HATSU Müdürüne yol göründü!

Yayınlanma Zamanı : 28 Temmuz 2020 Saat: 14:01

HATSU Müdürüne yol göründü!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, vatandaşlardan ciddi tepki gören HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali’nin bayramdan sonra görevine son verileceğinin sinyalini verdi.

Katıldığı bir radyo programında, Çaparali’nin sosyal ilişkilerde toplumla barışık yaşayamadığının altını çizen Başkan Savaş’ın açıklaması şöyle, “Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali liseden sınıf arkadaşım. Bize çok faydası oldu, ama her şeyin bir sonu, zamanı vardır. Tüm yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Dürüst çalışkan arkadaşımız, ama sosyal ilişkilerinden toplumla barışık yaşayamadı, onun sıkıntısını çok çektik, çok eleştiri aldık, ben de yoruldum, sevdiğim dürüst bir arkadaşım ama biraz da sosyal ilişiklere dikkat etmek lazım.  Sosyal ilişkileri tutturamadı. Şikayetler ondan oluyor. Bayram sonrası görev değişimi olabilir” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"