Tosyalı Holding tarihinde bir ilk!

Yayınlanma Zamanı : 18 Haziran 2020 Saat: 16:34

Tosyalı Holding tarihinde bir ilk!

Tosyalı Holding, yurtdışındaki yatırımlarıyla istihdam yaratmanın yanısıra, bölgelerin ekonomisine de değer katıyor. Tosyalı Algerie ile Cezayir demir çelik ihracatını 100 milyon dolara çıkaran Tosyalı Holding, tarihinde ilk kez demir-çelik ithalatını ikame ederek, ihracat gerçekleştirdi.

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, aylar sonra ziyaret ettiği Cezayir’deki Tosyalı Algerie tesislerinde, pandemi sürecini başarıyla yöneten çalışma arkadaşlarıyla biraraya gelirken, 100 milyon dolar ihracata imza atma başarılarından dolayı Tosyalı Holding Ailesi’nin her bir üyesine emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Yıllık 1,8 milyar dolar ciroya ulaştıklarını söyleyen Fuat Tosyalı, “Korona virüs ile mücadele boyunca tüm gücümüzle üretimi sürdürdük. Birlikte başaracağımızı biliyorduk. Şimdi eskisinden daha güçlü bir azimle geleceğe odaklanma zamanı. Ülkemizin geleceği için yatırım, istihdam ve üretim seferberliğine devam ediyoruz. Hepimize tekrar tekrar teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"