Vali Doğan, HADO’nun rotasını çizdi!

Yayınlanma Zamanı : 04 Haziran 2020 Saat: 19:13

Vali Doğan, HADO’nun rotasını çizdi!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay’ı deniz yoluyla dünyaya bağlayacak olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinin hayata geçmesine en büyük katkıyı sunan Hatay Valisi Rahmi Doğan’a teşekkür etti.  HADO ile ilgili uzun uğraş verdiği çabasının Vali Doğan’ın dokunuşuyla çok kısa sürede ve daha güzel bir şekilde sonuçlandığını söyleyen Başkan Savaş, Madenli Barınağı’nda devam eden çalışmaları biran önce tamamlayarak, korona engeline takılmadan seferleri başlatmak hedefinde olduğunu ifade etti.

HADO ve EXPO’nun Hatay’a katkılarına değinen Başkan Savaş, “Hatay’ı turizm ve ticaret merkezi yapmak için EXPO yapıyoruz. HADO inşaatına başladık. HADO’da yolumuzu ve ufkumuzu açan Hatay Valisi Rahmi Doğan’a çok teşekkür ediyorum. 2 yılda yapamadığımız hizmeti, çok kısa sürede çok daha zengin fonksiyonlarla hayata geçirmemizi sağladı. Madenli Barınağı’nı bizlere tahsis ederek HADO’nun başlamasının yanında, orayı su sporları merkezi ve yat limanı ile 3 farklı fonksiyona büründüreceğiz. HADO biter bitmez Kıbrıs, Lübnan ve Beyrut seferlerini başlatmak istiyoruz. Korona salgını tedbirleri dolayısıyla seferleri erteleyebiliriz, ama gerekmiyorsa hemen seferlerimize başlamak istiyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"