Battı çıktıda iniş rampası revizyonu

Yayınlanma Zamanı : 09 Nisan 2020 Saat: 19:05

Battı çıktıda iniş rampası revizyonu

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan ve İskenderun kent içi trafik sorununu çözmeyi amaçlayan battı-çıktı projesindeki revize çalışmaları devam ediyor. Kırım ve kazı çalışmaları, iş güvenliği açısından çevreye zarar vermemesi amacıyla 6 Nisan Pazartesi günü alt geçitlerin Adana ve Antakya istikametine doğru ulaşıma kapatılan bölgede gerçekleşiyor.

İskenderun şehir içi trafik sorununa çözüm noktasında büyük katkı sağlayacak olan ve transit geçiş yapan araçların yan yollar yerine, alt geçidini kullanmalarını hedefleyen projenin revize çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yapılacak düzenlemeyle Tayfur Sökmen Bulvarı, sanayi bölgesi ve sahil bandından gelen araçların yapımı devam eden “İniş Rampası”nı kullanarak trafik akışında büyük rahatlık yaşayacağını ifade etti. Yetkililer; kırım ve kazı çalışmalarının büyük ölçüde tamamlandığını, asfalt döküm ve serim işleminden sonra yolun trafiğe en kısa zamanda ulaşıma açılacağını belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"