Ahde ‘Vefa’ ile hizmet işte bu

Yayınlanma Zamanı : 09 Nisan 2020 Saat: 18:50

Ahde ‘Vefa’ ile hizmet işte bu

İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nin talimatları doğrultusunda İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in koordinasyonuyla oluşturulan “İskenderun Vefa Sosyal Destek Grubu” sokağa çıkması kısıtlanan vatandaşlar için adeta seferber oldu. Kaymakamlık, 2471 hanenin ihtiyaç bildiriminin İskenderun Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grupları tarafından yerine getirildiğini söyledi.

İskenderun Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “Kaymakamlığımızın uhdesindeki “Vefa Sosyal Destek Grubumuza” 3.436 arama gerçekleşmiş olup, “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı” marifetiyle 2.196 işlem yapılmış olmasının yanı sıra 112-155-156 Acil İletişim Komuta Merkezi tarafından ise 275 işlem yapılmıştır. Bu doğrultuda 2.471 hanenin ihtiyaç bildirimleri Kaymakamlığımızın koordinasyonundaki “Vefa Sosyal Destek Grubunca” yerine getirilmiş olup, diğer aramalar ise bilgi talebi olduğundan ilgili kurum/kuruluşlarımıza yönlendirilmek suretiyle titizlik ve hassasiyet ile yerine getirilmiştir” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"