İskenderun’da virüse geçit yok!

Yayınlanma Zamanı : 14 Mart 2020 Saat: 10:45

İskenderun’da virüse geçit yok!

Dünya’yı sarsan ve Türkiye’de de vaka sayısı 5’e yükselen corona virüse karşı önlem kapsamında İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda ve mekânlarda dezenfeksiyon çalışmalarını artırdı. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, başlatılan dezenfekte çalışmalarının aralıksız olarak ilçe genelinde devam edeceğini ifade etti.

Tedbir kapsamında bütün etkinliklerin iptal edildiğini anımsatan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Kent merkezindeki camilerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiriyoruz. Diğer kapalı ve açık alanlarda çalışmalar sürüyor. Tüm bu çalışmalar tedbir amaçlıdır. Vatandaşlarımızın herhangi bir sağlık sorunu yaşamaması için gerekli bütün çalışmaları yapmaktayız. Bu konuda hassasiyet gösteren çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler İskenderun Belediyesi ve çalışanları olarak elimizden gelen bütün gayretle bu sürece katkı sunmaya çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"