Mahmut Şirin’den Atatürk düşmanlığına tepki

Yayınlanma Zamanı : 26 Şubat 2020 Saat: 11:10

Mahmut Şirin’den Atatürk düşmanlığına tepki

CHP Arsuz İlçe Başkanı Mahmut Şirin,  Atatürk’e hakaret ettiği gerekçesiyle yazar Fatih Tezcan hakkında İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Mustafa Kemal’in askerleri olarak, Ata’ya hakaret eden kim varsa ve sonu ne olursa olsun mücadele edeceklerinin altını çizen Şirin, Tezcan’a da ‘Haddini bil’ diyerek tepki gösterdi.

Fatih Tezcan’a yobaz diye seslenen Şirin, açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Analiz merkezi genel yayın yönetmeni Fatih Tezcan denilen şahıs, Cumhuriyetimize, laikliğe, Ülkemizi kuran Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e sosyal medyadan sürekli iftiralar ve hakaretler etmiştir. Sözde yazar olan Fatih Tezcan hakkında Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiğinden ötürü ve halkı kin ve öfkeye sürüklemeye çalıştığından ötürü İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk. Bizler Mustafa Kemal’in askerleri olarak Atamıza hakaret eden kim varsa sonu ne olursa olsun mücadele etmeye devam edeceğiz. Buradan Fatih Tezcan isimli yobaza seslenmek istiyorum; Bu ülkede yaşayıp, bu ülkenin havasından suyundan istifade edip, bu ülkenin ekmeğini yiyip Atamıza hakaret edemezsin. Burası Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyeti Devletidir. Beğenmiyorsan bu ülkeyi terk edebilirsin, kimse sana bu ülkede zorla yaşa demiyor. Haddini bil…!”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"