Bu atölye, tüm okullarda olmalı!

Yayınlanma Zamanı : 12 Şubat 2020 Saat: 15:07

Bu atölye, tüm okullarda olmalı!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu bünyesinde oluşturulan ve öğrencileri düşünmeye, tasarlamaya ve üretmeye teşvik edecek olan ‘Tasarım ve Beceri Atölyesi’nin açılışını gerçekleştirdi.

İskenderun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda düzenlenen açılışa Kaymakam İskender Yönden’in yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve şube müdürleri, Okul Müdürü Mustafa Asıl, Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş, okul idarecileri ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Katılımcılarlı birlikte açılış kurdelesini kesen Kaymakam İskender Yönden, daha sonra sınıfları tek tek ziyaret ederek, geleceğin dâhileri çocuklarla sohbet ederek, onların çalışmalarını yakından inceledi.

Öğrencilerin düşüncelerini gerçeğe dönüştürdüğü ve birbirinden değişik tasarımların da görücüye çıktığı atölyenin İskenderun’da açılmasından memnuniyet duyduğunu söyleyen Kaymakam Yönden, atölyenin hem uygulamalı eğitimle öğrencileri hayata hazırladığını, hem de yetenekleri keşfederek, doğru meslek seçimine de katkı sunacağını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"