Bu fuar İskenderun’a çok yakıştı!

Yayınlanma Zamanı : 11 Şubat 2020 Saat: 14:52

Bu fuar İskenderun’a çok yakıştı!

İskenderun Belediyesi tarafından 7 Şubat’ta açılan İskenderun 1.Kitap Fuarı, keyifli ve kültür dolu  imza ve söyleşi günleriyle devam ediyor. Gökçen Çatlı, Zekeriya Efiloğlu, Hatice Kübra Tongar, Sinan Yağmur, Seval Kirmit Yazar, Leyla Şahin gibi yazarların okuyucularıyla buluştuğu fuarda, bugün Gülşen Gazel ve Mehmet Ali Bulut İskenderunlular ve kitapseverlerle biraraya geldi. Fuarın yarınki programında ise,  İlhami Fındıkçı ve Serkan Bozkuş yer alıyor.

Kitap okumak yolumuzu aydınlatır

İskenderun’da ilk kez Atatürk Anıt Alanında düzenlenen kitap fuarının yoğun ilgi görmesinden mutlu olduklarını söyleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun’umuza yakışır bir kitap fuarı gerçekleşiyor. Hemşerilerimizin ilgisi ve programlarımıza katılımları gayet güzel, bu da bizleri mutlu ediyor. Böyle sosyal ve kültürel bakımdan anlamlı ve değerli hizmetleri yapmaya gayret göstereceğiz. Fuar bitimine kadar yazarlarımız imza ve söyleşi programları düzenleyecek. İmza ve söyleşi pragmalarımıza katılan yazarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyo, yayın hayatlarında başarılar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"