CHP’nin iktidar ışığı Hatay’dan ‘Parlar’!

Yayınlanma Zamanı : 06 Şubat 2020 Saat: 15:43

CHP’nin iktidar ışığı Hatay’dan ‘Parlar’!

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkan adayı Dr. Hasan Ramiz Parlar, Antakya ve Defne ile başlayan ilçe ziyaretlerini Altınözü ve İskenderun’da sürdürdü.  Altınözü’nün ardından İskenderun’da CHP İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, il delegeleri ve partililerle bir araya gelen Parlar, yeni yönetime başarılar dilerken, hem hedeflerini paylaştı, hem de il başkanlığı seçiminde destek istedi.

‘El ele, omuz omuza, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını, halkın iktidarını kurmaya geliyoruz’ diyen Parlar, gösterdikleri yakın ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı İskenderun yöneticileri ve partililere teşekkür ederken, “İl kongremiz partimizin iktidara yürüdüğü bu dönemde çok büyük bir önem taşımaktadır. Ülkemiz içeride ve dışarıda Cumhuriyet tarihinde hiç görmediği kadar büyük sorunlarla karşı karşıyadır. Halkımızın büyük çoğunluğu yoksulluk hatta açlık sınırının altında bir gelirle yaşam mücadelesi verirken işsizlik de adeta rekor üstüne rekor kırmaktadır. Kısaca ve açıkça söylemek gerekirse; bu iktidar ülkeyi yönetememektedir. Bu yolda hepimize bütün CHP’lilere çok büyük görev ve sorumluluk düşmektedir. Yapılacak ilk seçimde CHP’nin iktidara taşımak için hepimiz ayrı ayrı üzerimize düşen sorumlulukları almak ve her türlü desteği vermek zorundayız. Ülkemizin geleceği için, çocuklarımızın geleceği için buna mecburuz. Halkın umudu; Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Partimiz Hatay’da iktidar olursa, Türkiye’de de iktidar olur. CHP’yi iktidara taşıyacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"