Arsuz’da gastronomi etkinliğine sıkı hazırlık

Yayınlanma Zamanı : 09 Aralık 2019 Saat: 13:39

Arsuz’da gastronomi etkinliğine sıkı hazırlık

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu(TAŞFED) Başkanı Bayram Özrek ve Şef Ali Demir Uluçınar, gastronomi alanında il genelinde marka olmayı başlayan Arsuz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Okul Müdürü Yusuf Kurtar ve öğrencilerle bir araya gelen TAŞFED Başkanı Bayram Özrek ve Şef Ali Demir Uluçınar, Uluçınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi okul kadrosunu gastronomiye sundukları katkılardan dolayı tebrik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Yusuf Kurtar, “Okulumuz Gastro Antalya’da elde ettiği başarıların ardından 23-28 Aralıkta yapılacak olan İstanbul gastronomi günlerinde Hatay’ı temsil etmeye hazırlanıyor. Bunun yanında Arsuz’da büyük bir etkinlik için de hazırlıklarımız devam ediyor. Hatay’da ses getirecek bir etkinlik planlıyoruz. Bu konuda bizlere yardımcı olan başkanımız ve ekibine çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"