‘Samandağ – Arsuz Yolu bugün bitti’

Yayınlanma Zamanı : 02 Aralık 2019 Saat: 16:23

‘Samandağ – Arsuz Yolu bugün bitti’

Hatay Valisi Rahmi Doğan, dünyanın ilk ışıklandırılan caddesi olan Kurtuluş Caddesi’ni Yayalaştırma Projesi’nin açılış töreninde Samandağ – Arsuz Yolu’nun bugün itibariyle bittiğini müjdeledi.

Uzun yıllardır programda olmasına rağmen bir türlü başlanamayan sahil yolu projesini yaklaşık 8 aylık bir zaman diliminde hayata geçiren Vali Doğan, dağ ve deniz arasındaki eşsiz manzaralı 26 km’lik yolun yaklaşık 20 gün içerisinde açılışının yapılacağını söyledi.

İki turistik ilçe arasındaki yolculuğu 2 buçuk saatten 40 dakikaya düşürecek olan yolun tüm çalışmaları üzerinde büyük bir titizlik ve hassasiyetle duran Vali Doğan, açılışı için gün sayılan sahil yolunun hem Samandağ’a, hem de Arsuz’a gelen turistlerin yanısıra vatandaşlar için de önemli bir lokasyon oluşturacağını, ayrıca iki ilçenin eşsiz güzelliklerinin bu yolla yeniden farkedileceğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"