Badminton tutkunları İskenderun’da buluştu

Yayınlanma Zamanı : 02 Aralık 2019 Saat: 10:44

Badminton tutkunları İskenderun’da buluştu

Türkiye Badminton Veteranlar Şampiyonası’na katılacak olan 7 şehirden 66 Badminton sevdalısı, şampiyona öncesi İskenderun’da hazırlık maçı yaptı.

Akdeniz bölgesinden Adıyaman, Konya, Niğde, Hatay, Adana, K.Maraş ve Mersin’den gelen 66 Badminton sevdalısı, 2020 yılında yapılacak olan Türkiye Veteranlar Şampiyonası için İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu’nda biraraya gelerek antrenman yaptı.

Badminton Veteranları yaptıkları açıklamada, bölgesel olarak Türkiye Şampiyonası’na hazırlandıklarını ve birçok ilde bu antrenmanları yaptıklarını ifade etti. Bu defa İskenderun’da toplandıklarını belirter şampiyon Badmintoncular, İskenderun’un ev sahipliğinden dolayı İskenderun Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel’e ve Hatay Veteran Badmintoncularına teşekkür etti.

“Kapımız tüm etkinliklere açık’

İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü olarak birçok branşta şampiyonalara evsahipliği yaptıklarını belirten ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, kapılarının tüm etkinliklere her zaman açık olduğunu söyledi.

İskenderun olarak sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduklarını belirten Gündel, “Salonumuzda yıl boyunca ücretsiz olarak verdiğimiz kurslarda basketbol, badminton, masa tenisi, jimnastik’in yanı sıra mücadele sporları, judo, karate, tekvando, okçuluk gibi branşlar bulunuyor. Tüm sporcu gençlerimize, çocuklarımıza bu kursları veriyoruz. Buradan halkımıza duyuruda özellikle vurgulamak istiyorum. Kurslarımız ücretsizdir. Tüm halkımızı, gençlerimizi salonumuza bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"