Arsuz 3’ten 93’e hareketlendi!

Yayınlanma Zamanı : 15 Kasım 2019 Saat: 10:24

Arsuz 3’ten 93’e hareketlendi!

Arsuz Kaymakamlığı ve Herkes İçin Spor Federasyonu işbirliğiyle, Arsuz Belediyesi, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ilçede bulunan çeşitli kurum ve kuruluşların katkısıyla Arsuz’da düzenlenen Herkes İçin Spor etkinliği yoğun ilgi gördü.

Her yaştan ve her kesimden insanın yaşam kalitesini arttırmak, spor kültürünü yaygınlaştırmak ve aktif yaşam tarzını benimsemeleri için farkındalık oluşturmak amacıyla Arsuz Kent Meydanı’nda düzenlenen etkinliğe Belen Kaymakamı ve Arsuz Kaymakam Vekili Hayrettin Baskın, Arsuz Belediye Başkan Vekili Corç Turan, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Arsuz İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Erkan Karakaş, Herkes İçin Spor Federasyon Genel Sekreteri Mustafa Karakuş, kurum müdürleri, kamu kurum çalışanları, öğretmen, öğrenciler ve sporseverler katıldı.

Saygı Duruşunun akabinde İstiklal Marşının okunmasının ardından, Halk Eğitim Merkezi Mehteran Takımı, halk oyunları gösterisi, Yükseliş Koleji Bando ekibinin gösterisinin ardından, açık alanda düzenlenen birçok sportif etkinlikle, özellikle sporun insan hayatındaki önemi ve hayatını nasıl etkilediği vurgulandı.

‘3’ten 93’e herkes harekette’ sloganıyla düzenlenen çeşitli gösterilerin ardından öğrenci ve katılımcılara çeşitli hediyeler verilerek, alanda kurulan stantlar gezildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"