Payas, tuttuğunu kopardı!

Yayınlanma Zamanı : 14 Kasım 2019 Saat: 17:41

Payas, tuttuğunu kopardı!

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, oluşturduğu güç birliği sayesinde ilçenin kaderini değiştirecek olan devlet hastanesi sözünü Sağlık Bakanı Fahreddin Koca’dan aldı.

Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik, Lütfi Kaşıkçı, Suzan Şahin, Serkan Topal, İsmet Tokdemir, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Ekrem Vural, Ak Parti ilçe Başkanı Veysi Güler, MHP ilçe Başkanı Adem Akyürek, CHP İlçe başkanı Rafet Özkaya, İyi Parti ilçe Başkanı Bestami Gözükara ve 11 mahalle muhtarı ile birlikte Sağlık Bakanı Fahreddin Koca’yı ziyaret eden Başkan Bekir Altan, 75 Yataklı hastane sözünü aldığı Payas Devlet Hastanesi için vatandaşlarına müjdeyi verdi.

Ankara’yı mesken tutan Başkan Bekir Altan,  ayrıca ilgili bakanlıklarla yaptığı görüşmeler sonucu Payasspor’a da yeni tesis kazandırmak için önümüzdeki günlerde Spor Toto Teşkilatı’nda protokol imzalayacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"