Son gün 15 Kasım!

Yayınlanma Zamanı : 08 Kasım 2019 Saat: 13:05

Son gün 15 Kasım!

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMO)’nın açacağı Bilirkişi Temel Eğitim Kursu için başvurular 15 Kasım’da sona erecek. Eğitimlerde, kursiyerlerin mesleki deneyime sahip, alanında uzman kişilerin bilirkişilik hakkında temel, teorik ve pratik bilgilere sahip olmaları ve bilirkişilik faaliyetlerini hukuksal açıdan herhangi bir sorunla karşılaşmadan sürdürebilmelerini sağlamak amaçlanıyor.

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMO)’ndan konuyla ilgili yapılan açıklama öyle; “Bilirkişiliğe kabule ilişkin duyuru yayınlanmamış olmasına rağmen, Odalarımızdan gelen talepler gözetilerek; “Bilirkişilik Temel Eğitimi” verebilmek üzere Birliğimize verilen izin çerçevesinde yapılmaya devam edilecek olan Bilirkişilik Temel Eğitimi’nde, 2019/1. dönem eğitim başvuru takvimi belirlenmiştir. Buna göre, 2019/1. Dönem eğitimlerine katılım için 4 kasımda başlayan başvurular 15 Kasım 2019 tarihlerine kadar devam edecektir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"