Kaymakam ziyaretinden gelen mutluluk

Yayınlanma Zamanı : 23 Ekim 2019 Saat: 13:04

Kaymakam ziyaretinden gelen mutluluk

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, zaman zaman mahallelerde kurum amirleri ile birlikte düzenlediği ve halkın sorunlarını yerinde dinlendiği halk toplantısını bu kez Yukarıkepirce Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

Ziyarette Kaymakam Musa Sarı’ya, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Karakaş, Yazı İşleri Müdürü Mustafa Demirdelen, İlçe Sağlık Müdürü Doktor Pelin Türdedar Gökpınar, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Serkan Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayşe Sümer, Belediye Meclis Üyesi Mevlüt Zeytun, Mahalle Muhtarı Osman Şirin eşlik etti.

Muhtarlardan ve çeşitli ziyaretlerden dolayı mahallelerin sorunlarını bildiklerini, ancak yine de belirli aralıklarla mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşları birebir dinlemeye özen gösterdiklerini ifade eden Kaymakam Sarı, mahalle sakinlerine toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Mahallenin yol, okul ve camiye ilişkin ihtiyaçları, kadınların ve çiftçilerin talepleri, kurumlardan beklentilerini dinleyen Kaymakam Sarı, taleplerin takipçisi olacaklarını ifade etti.

Toplantı sonrası Yukarı Kepirce İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek müdür Sinem Berkil’den okulun ihtiyaçları ile genel ve fiziki durumu hakkında bilgiler alan Kaymakam Sarı, sınıfları ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti. Daha sonra Yukarı Kepirce Cami’yi ziyaret ederek camii imamı Mehmet Çam ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Kaymakam Sarı, sorunları yerinde incelendikten sonra beraberindeki heyetle mahalleden ayrıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"