Beyaz Melek’i sevindiren hediye

Yayınlanma Zamanı : 02 Ekim 2019 Saat: 16:49

Beyaz Melek’i sevindiren hediye

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Beyaz Melek Bakım Evi ziyaretinde yaşlı bir teyzenin tekerlekli akülü sandalye talebine duyarsız kalmadı. Zaman kaybetmeden alınan tekerlekli sandalyeyi, bizzat kendi eliyle teslim eden Başkan Tosyalı, teyzenin sevinci ve hayır duaları karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

Engellilerin talep ve ihtiyaçlarını yerine getirerek her daim onların hizmetinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Tosyalı, “Daha önce Beyaz Melek Bakım evini ziyaretimizde yaşlı ve yürüyemeyen bir yaşlı teyzemiz bizden tekerlekli akülü sandalye talebinde bulunmuştu. Bizler de teyzemizin bu isteğini yerine getirdik. Belediyemizin imkânları ölçüsünde ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Engelliliğin toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendiren toplumsal bir konu olduğunu ifade eden Başkan Tosyalı, “Engelli ve yaşlı vatandaşlarımız bizim her zaman önceliğimiz olmuştur. Bizler İskenderun Belediyesi olarak her zaman onların yanındayız. Bu nedenle toplum olarak engellilere ve yaşlılara gereken ilgi ve desteği sağlamalı ve onları yalnız bırakmamalıyız. Bizler de bu çerçevede engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını yerine getiriyor, onları yalnız ve çaresiz bırakmıyoruz” şeklinde konuştu.

Akülü arabasına kavuşan yürüme engelli yaşlı teyze ise Başkan Tosyalı’ya teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"