Fuat Tosyalı’nın gücü bölgeye yansıyor

Yayınlanma Zamanı : 01 Ekim 2019 Saat: 18:28

Fuat Tosyalı’nın gücü bölgeye yansıyor

Türkiye’nin global demir çelik lideri Tosyalı Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Güçlü 30 İş İnsanı Araştırması”nda 13’ncü sıraya yükseldi.

Türkiye’nin global demir çelik devi Tosyalı Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, Türkiye iş dünyasının en güçlü 30 liderinin belirlendiği devler liginde 13. sıraya yükselmekten ve elde ettikleri başarıdan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Türkiye’nin Global Çelik üreticisi ve ekonomi dünyasının önemli aktörlerinden, iş dünyasının sevilen isimlerinden Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarının devam ettiğini belirtirken, “Üretim ve satış gücümüzü koruyor, yatırımlarımıza aynı hızla devam ediyoruz. Ülke ekonomisine kattığımız değer, bu tür başarıları da beraberinde getiriyor” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"