Her ‘Yönden’ eğitimde hassasiyet

Yayınlanma Zamanı : 18 Eylül 2019 Saat: 14:01

Her ‘Yönden’ eğitimde hassasiyet

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, ilçedeki ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki devlet okullarını habersiz ziyaret ederek, hem okulların genel durumunu inceledi, hem de kantinleri denetledi.

Aniden gerçekleştirdiği ziyaretlerle okulların temizlik ve hijyen başta olmak üzere, ısınma-soğutma sistemi, eğitim araç ve gereçleri, öğretmen, öğrenci ve veli uyum ve koordinasyonu, sosyal faaliyetler v.b. konularda yerinde inceleme yapan Yönden, okul idarecileri, öğretmenler ve velilerle de fikir alışverişinde bulundu.

Öğrencilerle de sohbet ederek herhangi bir istek yada ihtiyaçları olup olmadığı yönünde de bilgi alan Kaymakam Yönden, okul kantinlerine habersiz yaptığı denetimlerde de kantindeki temizlik ve hijyen başta olmak üzere, satışa sunulan ürünler, ürün fiyatları ve genel düzeni gibi konular hakkında okul idaresinden ve işletmecilerden bilgi aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"