Her adımında İskenderun var!

Yayınlanma Zamanı : 14 Eylül 2019 Saat: 14:35

Her adımında İskenderun var!

İskenderun Belediyesi vatandaşların sosyal ve sportif yaşantısına, hareketli yaşam tarzına katkı sağlayabilmek, amacıyla doğa yürüyüşü düzenledi.

Atik Yaylası radar yolu üzerinde piknik alanında bir araya gelen vatandaşlar İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı başkanı öncülüğünde yürüyüşe başladı.

Yaklaşık 3 km gidiş, 3 km geliş toplamda 6 km. yürüyen ekip bol bol hatıra fotoğrafı da çekilmeyi ihmal etmedi.

Faaliyetlerimiz devam edecek

Düzenlenen doğa yürüyüşü hakkında bilgiler veren Başkan Fatih Tosyalı, vatandaşlarımızı spora teşvik etmek adına bu organizasyonu düzenlediklerini belirterek, “Amanos dağının temiz havasında çam ormanlarının arasında düzenlenen yürüyüşümüz oldukça güzel geçti. Sağlıklı yaşam için doğa yürüyüşlerimiz ve farklı sportif faaliyetlerimiz devam edecek. Doğa yürüyüşüne katılan tüm vatandaşlarımıza ve organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Vatandaşlar yürüyüşden memnun

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, doğa yürüyüşüne katılan vatandaşların oldukça memnun olduklarını belirterek, “Bundan sonra da farklı bölgelerde buna benzer doğa yürüyüşleri tertip edeceğiz. Vatandaşlarımız Açık havada aileleri ile birlikte spor yapmanın keyfini yaşadılar. Yürüyüş sonunda vatandaşlarımızla belediyemiz tarafından çeşitli ikramlar yapıldı. Belediye olarak sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz ”diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"