DOĞAKA’nın çağrısına kulak verin!

Yayınlanma Zamanı : 28 Ağustos 2019 Saat: 17:16

DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI 2019 YILI PROJE TEKLİF ÇAĞRISI
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) 2019 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı (TZKAMU) kapsamında Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illeri için destek programı ilan etmiştir.
2019 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı (TZKAMU)’nın temel amacı, TR63 Bölgesinde turizmin çeşitlendirilmesine ve turizm sektörünün ekonomik değerinin artırılmasına katkı sağlanmasıdır.
Bu amaçla, 2019 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı;
• Turizm sektöründe fiziki, beşeri, teknolojik ve kurumsal altyapının iyileştirilmesi
• Turizmin çeşitlendirilmesi ve alternatif turizm olanaklarının artırılması
öncelikleri çerçevesinde uygulanacaktır.
Program için tahsis edilen toplam kaynak tutarı 20.000.000 TL olup, proje başına asgari 300.000 TL, azami 2.000.000 TL destek sağlanacaktır. Programa,
• Kamu Kurum ve Kuruluşları
• Yerel Yönetimler
• Üniversiteler (Rektörlük)
• Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları
• Sivil Toplum Kuruluşları
• Kooperatif ve Birlikler (Kar Amacı Gütmeyen)
başvuru yapabilecektir.
Program kapsamında her başvuru sahibi en fazla 4 proje başvurusunda bulunabilir ve en fazla 2 başvurusu için destek alabilecektir.
DOĞAKA 2019 Yılı Mali Destek Programı İçin Ayrıntılı Bilgiler
Programlara için yapılacak başvurular elektronik ortamda (https://kaysuygulama.sanayi.gov.tr) adresinden alınacak olup elektronik başvurular için son başvuru tarihi ve saati, 9 Ekim 2019 saat 23.59’dur. Elektronik ortamda tamamlanan başvurulara ilişkin Taahhütname’nin e-imza ile imzalanması ya da e-imza ile imzalanamadığı hallerde Ajansa elden, posta ya da kargo ile teslimi için son başvuru tarihi 16 Ekim 2019 saat 17.00’dir.
Programlara ilişkin il merkezlerinde ücretsiz açılış ve bilgilendirme toplantıları düzenlenecektir. Bu toplantılara ilişkin takvim önümüzdeki günlerde Ajans web sayfasında yayınlanacaktır. Destek programına ilişkin rehberler, toplantı takvimi ve diğer ilgili dokümanlara ilişkin ayrıntılı bilgiler için Ajans web sitesi www.dogaka.gov.tr’yi takip edebilirsiniz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"