AÖF öğrencilerine ikinci şans

Yayınlanma Zamanı : 28 Ağustos 2019 Saat: 17:09

Milli Eğitim Bakanlığı’nın, Açık Öğretime devam eden öğlencilere ilişkin ek sınavları bu hafta sonu 31 Ağustos Cumartesi ile 1 Eylül Pazar günleri yapılacak. Sınavlar, Hatay’da toplam 14 merkezde gerçekleşecek.

Açık öğretim, mesleki açık öğretim ve açık öğretim imam hatip liseleri ile bu liselerin yurt dışı programlarında 8 dönem ve üzerinde kayıtlı olanlar ile üniversitelere kayıt yaptırma hakkı kazanan açık öğretim öğrencilerine verilen ek sınav hakkı için sınav yerleri ise şöyle duyuruldu:
Antakya; Ali Sayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Antakya Yüksel-Kemal Behzetoğlu Anadolu Lisesi, Esentepe Mehmet Akar İlkokulu, Habib-i Neccar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Hatay Açık C.İ.K., Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Nami Veysoğlu İmam Hatip Ortaokulu, Osman Ötken Anadolu Lisesi, Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Arsuz İskenderun Açık C.İ.K., Arsuz İskenderun M Tipi Kapalı C.İ.K, Arsuz İskenderun T Tipi Kapalı C.İ.K., Kırıkhan Açık C.İ.K., Yayladağı Hatay T Tipi Kapalı Cezaevi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"