Hatay Günleri hazırlıkları tam gaz!

Yayınlanma Zamanı : 27 Ağustos 2019 Saat: 16:10

Hatay Günleri hazırlıkları tam gaz!

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay’ın her alanda daha tanınan ve bilinen bir il olmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanan ‘İstanbul’da Hatay Günleri’ etkinliğinin hazırlık toplantısını İskenderun’da düzenledi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Toplantı Salonu’nda, Hatay Günleri Koordinatörü Hakan Boyacı’nın sunumu eşliğinde gerçekleşen toplantıya Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın yanı sıra Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fedai Yücedal, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanları, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüsnü Işıkgör, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odası(HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız, Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz Özfırat katıldı.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, tanıtım toplantılarının ilin tarih, kültür ve gastronomi değerlerinin Ankara, İstanbul, İzmir gibi ilerde tanıtılması amacıyla düzenlenecek olan “Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri” etkinliklerine belirli bir standart getirilmesi maksadıyla neler yapılabileceğine ilişkin istişarede bulunmak amacıyla düzenlendiğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"