2. OSB, iş dünyasını buluşturdu

Yayınlanma Zamanı : 27 Ağustos 2019 Saat: 13:48

2. OSB, iş dünyasını buluşturdu

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İskenderun 2. Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu. Vali Doğan, beraberindeki heyetle birlikte 2.OSB bölgesi girişinde trafiği ve ulaşımı rahatlatacak olan bağlantı ve yeni yol güzergahları konusunda incelemelerde bulunduktan sonra, bir de toplantı gerçekleştirdi.

İskenderun 2. Organize Sanayi Bölgesi firma yetkilileri ile birlikte İskenderun 2. OSB’nin kurulum çalışmalarında ulaşılan nokta hakkında gerçekleşen istişare toplantısına, Vali Doğan’ın yanısıra İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, DSİ 6. Bölge Müdürü Abdul Kasım Sarımehmet, Karayolları 5. Bölge Müdür Vekili Turan Yılmaz, TCDD 6. Bölge Müdürü Oğuz Saygılı, AKSAGAZ Bölge Müdürü Halit Demir, İskenderun 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Tosyalı, iş insanları Recep Atakaş, Yakup Bozatlı, Abdullah Bozatlı ve kurum il müdürleri katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"